OBSCENE EXTREME

18. 07. 2018 - 22. 07. 2018

Trutnov - Na Bojišti, HKK

Web: http://www.obsceneextreme.cz, Email: aneta@obsceneextreme.cz

Cena vstupenek od: 1800 Kč

Kategorie:

  • multižánrový
  • jiné žánry
  • metal, HC

Účinkující

ABORTION, ACIDEZ, AFGRUND,
AGATHOCLES
a další

Popis festivalu

Od svého zrodu v roce 1999 vystoupilo na Obscene Extreme festivalu přesně 726 kapel z téměř každého kouta světa, které přilákaly na jeho základnu v Česku hordy skalních fans extrémní hudby z celé Evropy i mimo ni.

Co přivádí fans na Obscene Extreme je víc než široký výběr nového a starého hudebního undergroundu jako je grindcore, crust, punk, death metal, thrash metal, hardcore a všechno někde mezi tím, ale hlavně je to vynikající atmosféra, opravdový DIY étos a skutečný duch komunity. Je jedno, odkud jsi nebo kdo jsi, každý je v kotli stejný!

OBSCENE EXTREME je festival milovníků extrémní muziky, prostě je pro fanatiky kteří stejně jako já podporují tu nejextrémnější hudební formu - tedy převážně pro fanoušky grind core, brutal death metalu. Cíl je určitě jednoduchý královsky pobavit sebe a všechny kteří svou účastí tento fest podpoří a samozřejmě to udělat co možná nejlépe, prostě udělat ten nejlepší festival v tomhle extrému. Jistou specialitou je že u nás nenajdete žádné odpočinkové doom či black kapely, jde jen a pouze o nemilosrdný death/grind útok na vaše ouška...

Obrazová příloha převzata z webu festivalu.

Obrázky

sw3.JPGobs2.jpegsw1.JPG